Ultimate Supreme 2x15 ml DUO

Nové

Dárkový set - Ultimate Supreme 2x15 ml DUO - Anti Aging prémiová péče ideální cestovní velikost

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

2 099 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Dárkový set obsahuje:

Ultimate Supreme Day Balm 15 ml

Vysoce účinný Anti-Aging denní balzám pro cílenou intenzivní péči proti vráskám. Pro každý typ pleti. Sametový balzám spojuje aktuální výzkum se vzácnými, přírodními účinnými látkami s luxusní péčí. Zlepšuje zásobu vlhkosti v pleti. Zmírňuje viditelné vrásky a efektivně snižuje tvorbu nových jemných linií a vrásek. Vyniká odolností, lehce se z pleti vstřebává. Daruje pleti nádherný hedvábně jemný, hladký pocit.

Vosk z jasmínového květu, kyselina hyaluronová, oligopeptidy, sojasteroly, liposomy, mléčný-peptid-komplex, extrakt z kmenových buněk echinacei, mica, titanoxid a vitamín A a E.

Ultimate Supreme Night Cream 15 ml

Ultra bohatá Anti-aging noční péče k cílené, intenzivní podpoře regeneraci pleti. Pro každý typ pleti. Vzácné účinné látky v efektivní koncentraci umožňují pleti se přes noc optimálně zregenerovat. Na tomto způsobu dává jemně vstřebatelný krém pleti opět sílu a ráno okouzlující, odpočinutý a revitalizovaný vzhled. Daruje pleti rovnoměrný, mladistvý a krásný vzhled.

Vosk z jasmínového květu, extrakt z kmenových buněk echinacei, ovocný cukr, liposomy, rutin, opravný komplex, sojasteroly, extrakt z mariendistel a tulsi.

4 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: