Nové Azulene Clear Balance Powder 15g Zobrazit větší

Azulene Clear Balance Powder 15g

Art.-Nr.: 01460

4035219014605

Nové

Sypký lehce tónovaný pudr bohatý na aktivní látky podporuje hojení akné, zabraňuje tvorbě nových nedokonalostí.  Pudr absorbuje nadbytečný maz a má zklidňující účinky. Neucpává póry. Zmatňuje mastnou a lesknoucí se pleť.  Skvělý parťák pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť. Jednoduchá aplikace pomocí houbičky, která je součástí balení. Obsahuje azulen, allantoin, bisabolol, měsíček.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

529 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Sypký lehce tónovaný pudr bohatý na aktivní látky podporuje hojení akné, zabraňuje tvorbě nových nedokonalostí. Pudr absorbuje nadbytečný maz a má zklidňující účinky. Neucpává póry. Zmatňuje mastnou a lesknoucí se pleť. Skvělý parťák pro smíšenou pleť, mastnou pleť a problematickou pleť. Jednoduchá aplikace pomocí houbičky, která je součástí balení.

Vyzkoušejte nejnovější inovaci AZULENE CLEAR BALANCE POWDER od Doctor Eckstein BioKosmetik®.

„Make-up with a higher purpose“ - make-up s vyšším cílem od Doctor Eckstein BioKosmetik® je extra účinný. Vybrané účinné složky aktivně přispívají k lepšímu vzhledu pokožky, a to nejen opticky.

Pleťový pudr 3-in-1 zabraňuje tvorbě nečistot a pupínků, kryje nedokonalosti a pomáhá je rychle hojit. Díky balení ho můžete mít všude a vždy s sebou.

Touto cestou AZULENE CLEAR BALANCE POWDER předchází vzniku pupínků a nečistot na pleti.

Při používání pudru AZULENE CLEAR BALANCE POWDER pupínky a nečistoty rychle mizí, pleť je zklidněná a matná.

Účinky:

Jemná a účinná péče o mastnou a lesknoucí se pleť.
Pupínky a nečistoty na pleti rychle odeznívají.
Zabraňuje tvorbě pupínků a nečistot.
Reguluje mastnou pleť a snižuje lesknoucí se tvář.
Zajišťuje hladký a rovnoměrný vzhled pleti
Lehce maskuje a kryje nedokonalosti.
Efektivní receptura

Obsahuje komplex z azulenu, allantoin, bisabolol, extrakt z měsíčku lékařského, břidlicový olej, síru a oxid zinečnatý. Tento komplex účinných látek podporuje hojení akné a předchází tvorbě nových nedokonalostí. Přírodní minerály a modifikovaný rýžový škrob vstřebává přebytečný kožní maz. Neucpává póry.

Použití: Naneste pudr na houbičku, která je součástí balení nebo na štětec či vatový tampon a jemně vklepávejte do pleti. V případě potřeby během dne zopakujte. Pro ošetření nedokonalostí aplikujte lokálně několikrát za den.

15 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: