Pronájem kosmetického salonu

Do naší útulné kosmetiky hledáme šikovnou a milou řasařku nebo masérku na 2-3 dny v týdnu nebo dle domluvy. Kosmetický salon je zcela zařízený - vhodný k poskytování služeb - prodlužování řas nebo k masážím.  Vlastní klientela podmínkou. 
Adresa: Barrandova 1920/7, 143 00 Praha 4 - Modřany. https://eckstein-kosmetik.cz/kosmetickysalon Pro více informací: tel.: +420 724 335 892 Petra Holečková


Spolupráce pro kosmetické salony

Profesionální německá kosmetika Doctor Eckstein BioKosmetik je určena výhradně pro kosmetické salóny. Uvažujete o spolupráci s Doctor Eckstein BioKosmetik? Chcete používat luxusní kosmetiku Doctor Eckstein BioKosmetik ve Vašem salónu? Obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře či telefonického kontaktu.

Můžete se na internetu setkat s českými pojmenováními jako:

  • Doktor Estain
  • Eštajn doktor
  • Ekstejn kosmetika

Při využití našich kosmetických služeb získáte 10% slevu na nákup doplňkového zboží (polštáře, deky, povlečení, čističe) v prodejně boxsprings s kontinentálních postelí značky Velda.
Prodejna Velda se nachází cca 50metrů od našeho kosmetického salonu.

Při využití našich kosmetických služeb firmy Doctor Eckstein, získáte 5-10% slevu na nákup zdravotních matrací značky Holeček.  Matrace Holeček používají v luxusních hotelích, na lodích a jsou vyráběny na zakázku v atypických rozměrech.