O značce Doctor Eckstein

Doctor Eckstein BioKosmetik® je profesionální německá kosmetika s tradicí od roku 1949.

Kvalita výrobků Doctor Eckstein BioKosmetik® je založena na základě dlouhodobých biokosmetických a farmaceutických znalostí. Produkty vyvíjí rodinná firma lékárníků a dermatologů. Vyráběno v Německu v nejvyšší kvalitě. Kosmetika Doctor Eckstein obsahuje nejčistší přírodní ingredience - rostlinné složky a extrakty, vitamíny, antioxidanty, hydratační látky, vysoce kvalitní rostlinné oleje, esenciální oleje a oleje z květů. 

V nabídce máme sortiment produktů VEGAN - tyto produkty obsahují pouze složky rostlinného původu (tzn. neobsahují např. včelí vosk či lanolin).  Produkty Doctor Eckstein každoročně získávají certifikaci a ocenění svých produktů značkou "Sehr gut" od Dermatest v Mnichově. Více informací o značce Doctor Eckstein v České republice se dozvíte na našem blogu. Kosmetika Doctor Eckstein BioKosmetik pečuje o pokožku a chrání její zdraví a krásu.

                                               

              Kosmetika Doctor Eckstein BioKosmetik® neobsahuje:

               

                   
                            VEGAN PRODUKTY POZNÁTE PODLE SYMBOLU U PRODUKTU


Psali o nás

Značku Doctor Eckstein jste mohli vidět v těchto mediích a magazínech

Logo miluju botyMiluji boty

článek: Nechte se okouzlit těmi nejhezčími dárky

"Pokud rádi obdarováváte, 14. únor je pro to skvělou příležitostí. Přinášíme vám pár tipů od značek Skinso, Luvica a Dr. Eckstein, které si získají každé ženské srdce."

žena inzena-in.cz

článek: Brambora nebo okurka? Vyhlaste válku otokům a tmavým kruhům pod očima

"Otoky mohou být pozůstatkem kvalitně prohýřené noci, nebo také každodenním problémem..."

ona dnes logoOna Dnes.cz

článek:  Otoky a kruhy pod očima: pomůžou oční krémy s peptidy i výplně

"Únava, nevyspání, stres, nedostatečný pitný režim, špatná péče o pleť. Na tváři a zejména v oblasti kolem očí, kde je pleť až třikrát tenčí než na jiných místech na těle, se dřív nebo později projeví každý z těchto negativních faktorů. Jak otokům a tmavým kruhům pod očima předcházet nebo je následně řešit?"

logo magazin elitaMagazinElita.cz

článek:   NECHTE SE OKOUZLIT TĚMI NEJHEZČÍMI VALENTÝNSKÝMI DÁRKY!

"Den zamilovaných je jedním z těch nejhezčích v roce. Kdy jindy vyjádřit radost z toho, že máme svého nejbližšího po boku? Pokud rádi obdarováváte, 14. únor je pro to skvělou příležitostí! Přinášíme vám pár tipů od značek Skinso, Luvica a Dr. Eckstein, které si získají každé ženské srdce."

matky v nesnázích

Matky v nesnázích.cz

článek:  Když pleť volá SOS

"Pokud patříte mezi ty, co mají pleť staženou a podrážděnou, jakmile ji po čištění nenatřou hned krémem, stopro budete chtít tohle číst. Na vysušenou pleť trpím snad odjakživa. Je sice pravda, že mi každý chválí, že mám hezkou pleť, ale fakt to není jen tak. Takže jsem si říkala, že napíšu tip pro ty z vás, kterým se kůže bez krému okamžitě stahuje a rudne. Byl to kdysi i můj případ. To, co používám není ani drahé, takže myslím, že budete spokojené."

matky v nesnázích

Blesk pro ženy.cz

článek:  Vyzkoušeno před kamerou: Rozjasňující make-up a oční stíny a linky v jednom

"... Krém na ruce Doctor Eckstein seženete v menším i větším balení. Já testovala to menší, třicetimililitrové, které je krásně skladné. Krém se hodí pro citlivou pokožku a voní svěže po citrusech. Stojí 148 korun. ..."

Ona dnes logo

 Ona Dnes.cz

článek:  Krásnější dekolt? Pomohou mastnější krémy i jemný peeling

"... Na pokožku v oblasti šíje a dekoltu se často zapomíná. Zaslouží si přitom stejnou pozornost a péči, jakou věnujeme pleti v obličeji. Zeptali jsme se odborníků, jakou kosmetikou o tuto partii pečovat, která ošetření prokážou dekoltu nejlepší službu i proč kůže v této lokalitě tak rychle stárne..."

With Lovek logo

 With love Kata

článek:  Pokožka s odleskem slunce

"... Nikdy jsem neměla s opalováním nijak závažné problémy. Ačkoli jsem bílá jako stěna, pigment mám po mamce, a tak se vždy opálím hezky do broskvova....
Za celých 18 dní, co jsem už v Thajsku, se mi dekolt absolutně nespálil, a to používám faktor 30. ... Dostaly se ke mě totiž krémy od značky Doctor Eckstein, které slibují ty nejlepší výsledky. Krémy mají zaručit ochranu, hydrataci a také jsou voděodolné. A já musím říct, že po dlouhé době jsem ze sluneční kosmetiky nadšená! "

Ona dnes logo

 Ona dnes

Rozhovor o pravidlech saunování:  V sauně dýchejte pusou, jinak vás bude bolet hlava

"... Nikdy jsem neměla s opalováním nijak závažné problémy. Ačkoli jsem bílá jako stěna, pigment mám po mamce, a tak se vždy opálím hezky do broskvova....
Za celých 18 dní, co jsem už v Thajsku, se mi dekolt absolutně nespálil, a to používám faktor 30. ... Dostaly se ke mě totiž krémy od značky Doctor Eckstein, které slibují ty nejlepší výsledky. Krémy mají zaručit ochranu, hydrataci a také jsou voděodolné. A já musím říct, že po dlouhé době jsem ze sluneční kosmetiky nadšená! "

Ona dnes logo

 Ona dnes

Rady:   Oční krém vybírejte pečlivě. Při Šminkobraní ho pořídíte se slevou

"...Oční krém, který obsahuje lecitin, betaglukan a glycerin se vám osvědčí proti tvorbě vrásek i jemných linek v okolí očí. Lecitin má výborné regenerační účinky, glycerin dostatečně hydratuje oční okolí a betaglukan zase slouží jako spolehlivá ochranná bariéra citlivé pleti v oblasti očí, a tak se tyto látky spolehlivě postaví na vaši stranu v každodenním boji proti stárnutí,“ říká na úvod Petra Holečková, kosmetická specialistka značky Doctor Eckstein. "

Vybrané zmínky v médiích:

Videa