Typ pleti

Novinky

Naše prodejny

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Typ pleti
Na těchto stránkách naleznete pleťové přípravky pro normální pleť, suchou pleť, pro pleť s prvními vráskami, problematickou pleť či zralou pleť. V následujících kategoriích naleznete od čisticích pleťových přípravků po denní či noční péči. Tyto produkty obsahují nejčistší přírodní ingredience, které harmonizují a vylepšují stav pleti. Je potřeba vědět, že zlepšení přichází po pravidelném a alespoň měsíčním používání.
Na těchto stránkách naleznete pleťové přípravky pro normální pleť, suchou pleť, pro pleť s prvními vráskami, problematickou pleť či zralou pleť. V následujících kategoriích naleznete od čisticích pleťových přípravků po denní či noční péči. Tyto produkty obsahují nejčistší přírodní ingredience, které harmonizují a vylepšují stav pleti. Je potřeba vědět, že zlepšení přichází po pravidelném a alespoň měsíčním používání.
Zobrazit

Typ pleti  Je zde 1 produkt.

Podkategorie

 • Mladá pleť

  Mladá pleť je charakterizována jako jemná, hladká, pružná pleť s jemnými póry.

  Mladá pleť je zdravá a čerstvá, pokud nepotřebuje pomoc s poškozením. Co se týká péče o mladou pleť, zde se řídíme pravidlem "méně je více". Nicméně je potřeba se i o mladou pleť pravidelně starat. Je vhodný čas začít s malými rituály jako je ranní a večerní péče.

  Zvykněte si pravidelně starat o Vaši pleť. Později Vám poděkuje.

 • Normální pleť

  Normální pleť je hladká, pružná, má jemné póry, může být zranitelná.

  Je Vám 20 let nebo více a Vaše pokožka je stále bezchybná? Pak péče o pleť je jako Vaše pleť: nekomplikovaná.

  Aby byla Vaše pleť stále tak krásná a zdravá, potřebuje pravidelnou péčei. Velmi důležitá je ochrana proti předčasnému stárnutí a hydratace. Pouze na tomto základě bude Vaše pleť optimálně ošetřena a dlouho si udrží přirozenou krásu.

  Dbejte na ochranu proti UV záření. Když svítí slunce jednoduše kombinujte péči s AC Sun Shield SPF 50 nebo použijte během dne Beautipharm hydratační balzám SPF 15.

 • První vrásky a...

  První známky stárnutí?

  Kolagenová řada je určena právě Vám. Aby Vaše pleť vypadala stále zářivá a mladistvá, je potřeba zaměřit naši pozornost na ošetření vrásek a jemných linií.

  Nyní je velmi důležitá hydratace a zpevnění pleti. Naše kolagenová řada nabízí optimální účinek proti známkám stárnutí, pokožku regeneruje a její bohaté složení stimuluje přirozenou obranyschopnost pleti, zmírňuje první známky stárnutí.

 • Zralá a sluncem...

  Zralá pleť má tendenci být suchá, ztrácí obvyklou pevnost a pružnost. Pleť má ubývající objem, je často nepravidelně pigmentovaná a ukazují se již výraznější vrásky. Individuální péče je proto nezbytná. Zralá pleť potřebuje bohaté kosmetické produkty, které poskytují pleti zvýšenou hydrataci a výživu. Tyto složením bohaté produkty efektivně zpomalují proces stárnutí.

  Velmi důležitá je péče o oční okolí a speciální noční péče pro zralou pleť.

 • Jemná a přesušená pleť

  Jemná pleť je pleť se skonem k zarudnutí, bývá citlivá. Křehká a jemná pleť je posuzována jako momentální stav pokožky. Pleť se stala citlivá, protože byla příliš dlouho suchá či přesušována. Stav pokožky můžeme snadno vrátit zpět do přirozené původní rovnováhy, pokud zařadíme do péče o pleť produkty, které budou poskytovat dostatečnou ochranu a hydrataci.

  Bohatý krémový základ poskytuje jemné a křehké pleti intenzivní vlhkost a zároveň ji chrání před vnějšímy negativními vlivy. 

  Naše prodkukty dávají Vaší pokožce přesně to co postrádá. Obnovují její přirozenou rovnováhu pro krásný a zdravý vzhled pleti.

 • Citlivá pleť

  Citlivou pleť můžeme poznat podle zvýšené citlivosti, často reaguje alergicky, má často sklony k rozšířeným žilkám. V horku nebo chladu okamžitě červená, po umytí většinou nepříjemně pne, svědí či pálí. V některých případech dokonce reaguje na pikantní jídlo nebo stres červenáním. Také špatná nebo přílišná péče dráždí citlivou pokožku. Přirozený ochranný film, bariéra je u citlivé pokožky narušen a následná ztráta vlhkosti vede k pronikání dráždivých látek. Nečistoty snadněji pronikají do pokožky. To má za následek: zarudnutí, olupování, vyrážky, šupinatění a hrubost, ale také svědění, pálení a napjetí v pokožce. 

  Proto je nezbytné u citlivé pleti dbát na to, aby péče o pleť byla vysoce kvalitní a podporovat přirozenou obranyschopnost pokožky prostřednictvím vhodných účinných látek.

 • Smíšená pleť

  Smíšená pleť je kombinace suchých a mastných partií pleti. Tato kombinace pleti je velmi častá a vyžaduje zvláštní péči. 

  Péče musí být vybraná správně v tom smyslu, aby splňovala potřeby suché pleti v okolí očí a na tvářích, tak mastné části pleti v oblasti čela, nosu a brady.

 • Mastná pleť, akné a...

  Mastná, nečistá a problematická pleť má velké viditelné póry se zvýšenou tvorbou mazu. Pokožka je velice náchylná k tvorbě zarudlých nebo hnisavých pupínků, černých teček. Mazové žlázy často produkují příliš mnoho mazu, který ucpává póry. Na problematickou pokožku působí jak vniřní faktory jako jsou hladina hormonů, strava, tak i vnější faktory jako stres a okolní životní prostředí. Velice důležitá je pravidelná a správná péče o pleť. Je potřeba se vyhnout mastných a konzistencí bohatých produktů, které by pleť ještě více zatěžovaly. Vybírat si produkty s uklidňujícími, antibakteriálními látkami, jako je například zinek, heřmánek, vilín. Pravidelně používat pleťové masky, které pleť čistí, stahují póry, regulují tvorbu mazu a působí antibakteriálně.

 • Suchá pleť

  Suchou pleť lze velmi snadno poznat. Má jemné póry a tendeci k tvorbě vrásek. Po čistění pleti okamžitě převládá pocit napětí a svědění. Pokud pleť není hydratována, projevuje se svěděním, hrubostí, šupinatěním a popraskáním. Toto vysušení vede ke vzniku jemných vrásek a tudíž k předčasnému stárnutí pleti. S řádnou péčí a správnou životosprávou lze mít příznaky suché pleti pod kontrolou. Je potřeba se vyhnout silnému slunečnímu záření, suchému vzduchu, horké koupeli a nešetrné kosmetice.

  Suché pleti bychom měli dopřát výživné, hydratační krémy, které ji pomáhají obnovit ochrannou bariérovou funkci pleti a současně vážou vlhkost v pleti.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky